bigbull338
Elite Member
well to me maters are cheaper to grow than they are to buy from the stores.i think i spent less than $30 putting in the garden.an prolly got over $300 in produce out of it so far.
well to me maters are cheaper to grow than they are to buy from the stores.i think i spent less than $30 putting in the garden.an prolly got over $300 in produce out of it so far.
Dennis, it was 104 for a long time this afternoon, supposed to be about the same tomorrow and I need to mow, edge, and trim the yards. I plan to start early and hope to survive the heat.