ihookem
Gold Member
I agree, anything is better than in the store. This is why we started growing our own chickens. I went to the store a few years ago and got some on sale for .88 a lbs. We cooked it ate a few bites and tossed it out. Some of those chickens are awfull. If I buy at the store again it will be Purdue chickens. They are ok.